Жителі Дніпропетровщини можуть надсилати фотографії до найбільшої онлайн-енциклопедії світу

З 1 по 30 вересня відбудеться українська частина найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Долучатися пропонують й мешканцям Дніпропетровщини. Про це розповіла начальниця управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія Першина.

«Культурна спадщина області заслуговує на те, аби бути гідно представленою у Вікіпедії, – вважає Наталія Першина. – Маємо на Дніпропетровщині близько 6,8 тис об’єктів нерухомого культурного надбання. З них ілюстровані гарними фотографіями менше 20%. Тож запрошуємо всіх охочих мешканців регіону закарбувати на світлинах знакові пам’ятки нашого краю. А свої фотороботи надсилати на конкурс від найбільшої онлайн-енциклопедії світу».  

Взяти участь можуть як професійні фотографи, так і любителі. Протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини із конкурсних списків. Фотографії повинні бути власного авторства. Також можна надсилати відеоматеріали, де зображені пам’ятки.

Переможці отримають цінні призи. Їх розподілять між авторами найкращих знімків від кожного регіону та учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток. Окрема номінація передбачена для тих, хто вперше приєднався до конкурсу.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні. Цього року вже понад 20 країн світу виявили бажання провести національні етапи конкурсу.  Як взяти участь – на сайті конкурсу. Детальніше про регламент проведення – тут.