Жителі Дніпропетровщини знизили споживання електроенергії

На Дніпропетровщині клієнти YASNO з електроопаленням майже вдвічі скоротили енергоспоживання: у 2019 році вони використовували  у середньому 401 кВт∙год щомісяця у порівнянні з 747 кВт∙год у 2018 році. Домогосподарства без електроопалення зменшили середньомісячне споживання з 186 кВт∙год до 176 кВт∙год.

Тепла погода взимку стала однією з причин зниження електроспоживання, а відтак і сум у платіжках, для населення, що проживає в будинках з електроопаленням.

Зменшити витрати на електроенергію незалежно від пори року та погодних умов сьогодні може кожна родина Дніпропетровщини. Найефективніший спосіб – встановити двозонний лічильник, з яким спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше. У 2019 році в області було встановлено 46 тис. двозонних лічильників та наразі ними користується понад 300 тис. родин регіону.

«Щоб зменшити витрати на електроенергію, потрібен комплексний підхід: використання енергоефективних побутових приладів, багатозонного лічильника, сучасного LED-освітлення, а також зміна побутових звичок. Підвищення енергоефективності кожного – це не лише економія сімейного бюджету, а й внесок в енергонезалежність усієї країни», – сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Ключова статистична інформація про послуги у сфері енергетики оприлюднена НКРЕКП, розміщена на сайті YASNO, а також буде опублікована на звороті платіжок, що надійдуть у травні. Кожен житель області зможе порівняти власне середньомісячне споживання у 2019 році з даними по області та Україні.