Жителів Кам’янського чекають три прем’єри

Три прем’єри до закінчення сезону готує жителям Кам’янського творчий колектив міського Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. Повідомляють у прес-службі імської ради.

Перша прем’єра спектаклю відбудеться 15 травня. Це буде постановка «Зірковий час» за п’єсою американського комедіографа Кена Людвіга «Позичте тенора!». Режисером спектаклю виступає Влад Таранов, випускник Дніпропетровського театрально-художнього  коледжу та один з учнів головного режисера театру Сергія Чулкова. Кам’янські глядачі знають його як актора, а на прем’єрі зможуть оцінити і режисерські здібності.

21 червня театрали отримають можливість познайомитися з творчістю ізраїльського драматурга зі світовим ім’ям Йосефа Бар-Йосефа. Режисер Олександр Варун та актори театру порадують виставою «Скільки років нареченій» за п’єсою «Складні люди».

І на завершення сезону «казка для дорослих» від відомого режисера із Запоріжжя Віктора Попова. Наразі режисер-постановник разом з акторами Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки працює над виставою «Дракон» за п’єсою драматурга Євгена Шварца. У ній задіяні більше 20 акторів театру. Прем’єра вистави «Дракон» відбудеться 12 липня під час закриття 39-го театрального сезону.