Жнива на Дніпропетровщині вийшли на фінішну пряму – завершимо за тиждень

Аграрії Дніпропетровщини зібрали овочі, гречку, просо та соняшник. Майже завершили роботи на полях з кукурудзою. Жнива в області закінчаться за тиждень. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.
 
Аграрії області зібрали більше 21 тис. тонн проса та 2,8 тис. тонн гречки. Соняшника назбирали  майже 1,1 млн. тонн., приблизно стільки ж – картоплі та інших овочів.

«Сонячна погода сприяла аграріям – жнива проходять за планом. Закінчили збирати гречку, просо, соняшник. Картопля та цибуля вже на складах області, – сказав начальник управління агропромислового розвитку Вадим Удовицький. –   Зернові та овочі цього року вродили на славу. Очікуємо, що і врожай кукурудзи буде хороший. Остаточні підсумки підіб’ємо вже за тиждень. Зараз саме завершується збирання цієї культури».

На сьогодні кукурудзи зібрали вже близько 1,1 млн. тонн. Вона вродила краще, ніж минулого року. З одного гектара аграрії мають майже 37 центнерів замість минулорічних 25.

Жнива пізніх зернових в області завершать до 15 листопада. Загалом врожай зернових культур цього року складе близько 4 млн. тонн. Це найкращий результат за останні два десятки років.

Добавить комментарий