Зоряне небо, національний живопис та дивовижна музика: у планетарії відкривається незвичайна виставка

Подивитися, послухати та відчути запрошують вже завтра, 4 грудня, митці Дніпропетровщини. Виставка, яка відкриється у фойє Дніпропетровського планетарію об’єднає в собі живопис, скульптуру та музику. Тематикою стане зоряне небо. Про це повідомили в управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Протягом тижня всі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати відразу дві виставки в рамках проекту «Не забувай зоряне небо». Це експозиція художника-живописця Расима Сейдімова з його «Палімпсестами» і скульптора, перфоманс-художника Михайла Маркіна з «Гранями сучасності».

Расим Сейдімов працює в стилі етно-модерн, поєднує в собі східні архаїчні мотиви і сучасний дух інновації. Головною особливістю творчості художника є синтез візуального та музичного начал.

Михайло Маркін бере активну участь у андеграундному русі. Стилістика його робіт – сюрреалізм. Скульптури митця насичені ідеями масової культури і висловлюють найзлободенніші проблеми суспільства.

Відкриття виставки 4 грудня о 16:00 в Дніпропетровському планетарії за адресою: м. Дніпропетровськ, узвіз Крутогірний, 10.

Залишити відповідь