108 родин бійців АТО отримали квартири на Дніпропетровщині, – Валентин Резніченко

 
Обіцяли – зробили. 108 квартир у цьому році отримали сім’ї бійців АТО на Дніпропетровщині. У першу чергу власним житлом забезпечуємо бійців, які отримали важкі поранення, і сім’ї загиблих захисників. Про це повідомив керівник області Валентин Резніченко.

«Ми живемо в мирній області завдяки хлопцям, які захищали нас на Донбасі. Наш обов’язок як людей, громадян, чиновників – допомагати бійцям та їхнім родинам. І одне з першочергових завдань – забезпечити їх власним житлом, – зазначив Валентин Резніченко. – Ключі від 108 квартир вручили цього року сім’ям захисників. Вибирали житло, враховуючи побажання людей».

Квартири для атошників купували за рахунок різних бюджетів. 42 млн. грн. виділив області держбюджет на житло бійцям з I і II групами інвалідності та сім’ям загиблих під час бойових дій на Донбасі. На ці кошти придбали 76 квартир. 12 куплено коштом місцевих бюджетів, 20 сімей забезпечила житлом Федерація футболу України.

Вручати квартири будуть і в 2016-му. Житло сім’ям учасників АТО виділять в будинку на лівому березі Дніпропетровська, який наступного року добудують обласним коштом.

Залишити відповідь