карта

169 найважливіших об’єктів будує та реставрує Дніпропетровська ОДА, – Валентин Резніченко

Масштабним будівництвом ознаменовано 2015-й рік для Дніпропетровщини. Десятки лікарень, дитячих садків, шкіл, доріг та водоводів будує та ремонтує Дніпропетровська ОДА. Бюджет розвитку склав 1 мільярд гривень. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

У 2015 році по всій області розпочали реконструкцію 25 лікарень, 24 шкіл та дитсадочків. Йде розбудова та ремонт 15 водоводів. Вже цьогоріч вдалося забезпечити водою приблизно 35 тисяч мешканців Дніпропетровщини, у яких її не було роками. Облаштовуються більше 50 доріг і вулиць. І це тільки частина об’єктів, ремонти яких розпочалися та розпочнуться найближчим часом. Всього їх – 169.

«Цього року Дніпропетровщина зробила величезний крок у розвитку, – зазначив керівник області Валентин Резніченко. – Так, ми зробили акцент на впровадження електронних послуг. Але у людей з віддалених куточків області інші турботи. У них погані дороги, не вистачає місць у садочках та школах, немає води. Ми просто не можемо ігнорувати подібні проблеми».

Всього на розвиток Дніпропетровщини з обласного бюджету виділили 1 мільярд гривень. «Саме завдяки децентралізації область змогла заробити такі гроші. Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенко, область отримала нові можливості і повноваження. Результат – перевиконання бюджету. Це практичне свідчення того, що країна рухається у вірному напрямку. І Дніпропетровщина – разом з нею», – констатував Валентин Резніченко.

Залишити відповідь