В 1,5 раза більше коштів на розвиток області планує виділити Дніпропетровська ОДА наступного року, – Валентин Резніченко

Приблизно 1,5 мільярда гривень закладені в проект бюджету Дніпропетровщини-2016 на розвиток регіону. Це в 1,5 раза більше, ніж в 2015-му. Якщо ж область так само добре виконуватиме бюджет, то ця цифра може збільшитися до 2 мільярдів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Цього року ми заклали в обласний бюджет на розвиток регіону 1 мільярд гривень, – зауважив Валентин Резніченко. – За ці гроші будуємо та капітально ремонтуємо лікарні, школи, дитсадочки, дороги, вулиці, водоводи та багато інших соціально важливих об’єктів. Уявіть, що можна буде зробити наступного року за півтора мільярди гривень. А за два? Сьогодні ми зробили перший крок у розвитку Дніпропетровщини. Завтра зробимо наступний».

Керівник області підкреслив, що в проекті бюджету-2016 вже передбачено приблизно 1,5 мільярда гривень на розвиток регіону. Якщо область і далі буде успішно користуватися інструментами децентралізації, цифра може значно зрости: «Наприклад, в 2015-му на ремонт доріг з обласного бюджету виділили 120 мільйони гривень. Але ми перевиконали обласний бюджет і збільшили суму до 200. На наступний рік вже заклали 300 мільйонів, які, при перевиконанні бюджетів, можуть збільшитись до 500.», – констатував Валентин Резніченко.

Залишити відповідь