19-річний мешканець Кам’янського записався до лав бригади «Кара-Даг»

У ЦНАПі Кам’янського продовжується набір до Гвардії наступу. З кандидатами до штурмових бригад спілкуються нацгвардійці, поліціянти та прикордонники.

Роз’яснюють процес відбору, консультують щодо умов служби. Серед добровольців і мешканець міста Андрій. Йому лише 19-ть, втім залишатися осторонь подій в країні хлопець не готовий. Заповнив анкету на вступ до бригади «Кара-Даг».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «Набір до Гвардії наступу триває вже понад місяць. Ми знайомимо мешканців району з особливостями служби у штурмових бригадах. Проводимо збори на підприємствах. Співпрацюємо і з Центром зайнятості. Розказуємо про рекрутингову кампанію на ярмарках вакансій», – каже заступник начальника Кам’янської районної військової адміністрації Олег Карнацький.

 Виборювати перемогу на передовій 19-річний мешканець Кам’янського прагнув від початку повномасштабної війни. Та були якісь внутрішні сумніви, чи готовий. Хлопець продовжував навчатися. А ще – волонтерив. Втім, дізнавшись про набір до штурмових бригад, вирішив – його час настав.

«Рідні підтримали. Єдине, що мама поточнила, чи дійсно я цього хочу? Після моєї ствердної відповіді – не перечила. А батько приймає кожне моє зважене рішення, – поділився доброволець Андрій. – Обрав бригаду Нацгвардії – «Кара-Даг». Хочу повезти родичів до Криму – вільного і українського».

 Вмотивованість – головна вимога до майбутніх бійців штурмових бригад. Та після заповнення анкети їх тестуватимуть. Дивитимуться на стан здоров’я та фізичну підготовку.

«Нацгвардія має шість штурмових бригад. Зокрема шукаємо юристів і медиків, які працюватимуть у складі підрозділів. Потреба й у людях, котрі знаються на техніці – автомобілях та зброї», – зазначила інженер відділення радіозв’язку центрально-територіального управління Нацгвардії України Дарина Вавер.

Після зарахування добровольця до Гвардії наступу на нього чекає підготовка. Тактична, домедична та вогнева. Спочатку індивідуальна, далі – у складі підрозділу. Доєднатися до штурмових бригад можна через ЦНАП або онлайн.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!