У Дніпрі «горів» торгово-розважальний центр (Фото)

20 жовтня в торгово-розважальному центрі «Караван» відбулись тактико-спеціальні навчання. В умовах наближених до реальних, пожежно-рятувальні підрозділи відпрацьовували оперативні дії гасіння пожежі та порятунку людей.  До навчань було залучено екстрені служби міста та персонал ТРЦ. Повідомляють в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Тож, за задумом навчань, о 06:30 після спрацювання автоматичної пожежної сигналізації до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в будівлі ТРЦ «Караван». Пожежа виникла через коротке замкнення в ескалаторі.

«До місця події прибули рятувальні підрозділи державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. На 1-му поверсі горів ескалатор, внаслідок спостерігалось сильне задимлення в торговому центрі. В приміщенні супермаркету знаходиться 8 чоловік та на території кінотеатру ще 7 чоловік. Рятувальним підрозділом здійснено пошук людей та їх евакуація за допомогою автодрабини з приміщення кінотеатру… Під час навчання відпрацьовано оперативне розгортання сил та засобів, проведено пошук постраждалих та евакуація людей з приміщення кінотеатру за допомогою автодрабини, а також гасіння умовної пожежі. Здійснено взаємодію дій працівників торгово-розважального центру із екстреними службами міста та рятувальниками. Завдання, що поставлено перед підрозділами успішно виконане, у зв’язку з правильним вибором вирішального напрямку оперативних дій керівника гасіння пожежі», — зазначають в управлінні.