23 роки страшної трагедії: у Кам’янському вшанували жертв трамвайної аварії

У Кам’янському Дніпропетровської області 2 липня біля пам’ятного знаку на проспекті Аношкіна пройшло урочисте вшанування жертв трамвайної аварії 1996 року. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Постраждала в аварії Раїса згадує: того дня вона їздила до Дніпра за покупками з нагоди срібної річниці свого весілля. У забитому трамваї поступилась місцем старенькій. Бабуся від отриманих травм загинула, а Раїса внаслідок аварії стала інвалідом другої групи.

«Там вбили мою дитину», – каже про аварію Людмила, матір загиблої дівчини, якій тоді було лише 22 роки. Так склалося, що того дня батько, хірург за фахом, працював у 8-й лікарні, куди доправляли постраждалих в аварії. Для їхньої родини це був жахливий збіг обставин. Жінка наголошує: та катастрофа має бути суворим уроком для усіх відповідальних осіб, щоб кожен аналізував ситуацію, ставив себе на місце потерпілих і в жодному разі не допускав недбалості у справах.

Нагадає, 2 липня 1996 року біля 18 години трамвай рухався по вулиці Чапаєва, нині Гетьмана Дорошенка, в бік проспекту Аношкіна. На крутому спускові у трамвая відмовила система гальмування, вагон зійшов з рейок та на великій швидкості врізався в бетонну огорожу. На момент аварії одразу загинуло 29 чоловік. Ще 5 померло в лікарнях, 119 отримали поранення різного ступеню важкості.