25 жовтня кожен сам вирішуватиме свою долю, – Валентин Резніченко

Цієї неділі українці обиратимуть місцеву владу. За умовами децентралізації саме ці обранці отримають найбільше повноважень, від них залежатиме доля міста чи села. Очільник регіону Валентин Резніченко закликав всіх мешканців Дніпропетровщини 25 жовтня прийти на виборчі дільниці та проголосувати.

«За умовами децентралізації найбільше повноважень отримують громади. 25 жовтня кожен обиратиме людину, якій довірить розвиток власної вулиці, мікрорайону, міста чи села. Це менеджер, якого ви винаймаєте на роботу. Змарнувати таку можливість не можна», – наголосив Валентин Резніченко.
Більше 2,5 млн. мешканців області зможуть проголосувати на понад 1,7 тис. виборчих дільниць. Працюватимуть вони з 8.00 до 20.00. Адреси дільничних виборчих комісій – на сайті www.drv.gov.ua у розділі „Виборчі округи та дільниці”.
Мешканці області, які за станом здоров’я не можуть самостійно прийти на вибори, можуть проголосувати вдома. Ще є час звернутися до дільничної виборчої комісії. Не пізніше 20 години 23 жовтня необхідно надати власноруч написану заяву з проханням забезпечити голосування вдома та довідку від лікаря. Документи можна передати через знайомих, родичів чи соцпраціваника.
У день виборів безпеку та спокій вартуватимуть понад 8 тис. правоохоронців. На кожній з дільниць чергуватимуть цілодобово по 2 силовики.
25 жовтня 2015 року в Україні відбудуться вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Залишити відповідь