250 організацій, підпорядкованих Дніпропетровській ОДА, користуються електронними підписами, – Валентин Резніченко

 
Паперова бюрократія викорінюється – 250 організацій, підпорядкованих ОДА, вже працюють за допомогою електронних ключів. Це ще одна ідея підприємців, яка отримала підтримку Дніпропетровської ОДА і реалізується в регіоні. Про це повідомив глава області Валентин Резніченко.
На одному з семінарів з ProZorro ОДА та підприємці Дніпропетровщини домовилися про перехід держструктур на електронні підписи, щоб максимально спростити взаємодію бізнесу і чиновників. У Дніпропетровській ОДА ідею втілили в життя за кілька місяців. У першу чергу, електронні ключі оформили 150 працівників ОДА. Ті, хто займається проведенням тендерів, документообігом і надають адміністративні послуги.
«Обладміністрація відкрита для нових ідей. Ми прислухаємося до людей, які хочуть змінити життя в регіоні. Разом вирішили – і зробили. ОДА та 250 її структурних підрозділів отримали електронні ключі і працюють з документами ефективніше. І це лише початок. Наша мета – повне позбавлення від паперів і перехід на електронний документообіг», – зазначив Валентин Резніченко.
Керівник регіону додав, що Дніпропетровщина крок за кроком переходить на електронне управління. 80% найбільш затребуваних адміністративних послуг жителі регіону замовляють і отримують онлайн. В електронний формат переведені державні закупівлі. Сьогодні в області в ProZorro зареєстровано 400 лотів на 175 млн. грн.

Залишити відповідь