5 міфів про вечерю, у які досі вірять

Вечірня трапеза є не менш важливою, аніж сніданок, тому варто знати, що можна їсти, а що є просто міфом!Ви не повірите, але чимало з цих тверджень насправді є хибними. Готові змінити своє ставлення до вечері?

Після 18:00 не варто їсти

Чомусь саме цей час вважається межею для прийому їжі, але насправді варто вечеряти за 3-4 години перед сном. Тому, якщо ви не плануєте лягати раніше 9 вечора, то правило “не їсти після 6” не є актуальним.

Фрукти – чудова ідея для вечері

Насправді ідеальний час для споживання цих смаколиків – перша половина дня. А все через високий вміст цукру, який швидко засвоюється. А вечірній прийом може відбитися на фігурі та рівні цукру в крові.

Вечеря має бути низькокалорійною та легкою

У сучасному світі люди частенько зміщують свій обід на вечірній час, тому обмежувати себе не варто. Достатньо мати міру і вміти готувати збалансовану трапезу, яка поєднає білки, жири та вуглеводи.

Тільки кефір – тільки хардкор

Кефір є чудовим напоєм, який допоможе схуднути, але його не можна назвати повноцінною трапезою. Якщо ви весь день нічогенько не їсте, а ввечері п’єте лише кефір, то це навряд додасть вам здоров’я.

Без води на вечерю

Перед їжею та тоді, коли ви відчуваєте спрагу, не варто відмовлятися від склянки води. Головне не пити у великих кількостях перед сном.