Будівництво аеропорту на Дніпропетровщині: відоме остаточне рішення

На будівництво нового аеропорту з держбюджету виділять 200 млн грн. Порошенко назвав будівництво аеропорту в Дніпрі пріоритетним завданням бюджету України на 2019 рік.

«У 2019 з державного бюджету виділять кошти на будівництво нового аеропорту в смт Солоному. Окремим рядком в держбюджеті передбачені 200 млн грн. На останній нараді з Кабміном була поставлена задача про те, що в Дніпрі повинен бути сучасний аеропорт. Робоча назва аеропорту — «Придніпров’я», — повідомив голова бюджетного комітету Верховної Ради Андрій Павелко.

«Фахівці з усієї країни були залучені для розробки проекту аеропорту. Було багато пропозицій щодо місця будівництва нового терміналу та злітно-посадкової смуги. Будівництво великого хабу на межі Дніпропетровської і Запорізької областей, дозволить об’єднати пасажиропотоки двох регіонів. Це масштабний проект — це крок в цивілізоване майбутнє двох регіонів», — прокоментував голова обласної ради Гліб Пригунов.

 Як відомо, в даний час зареєстрована поправка до бюджету про виділення коштів в розмірі 1 млрд. грн на будівництво сучасного аеропорту в Дніпрі.