55 на біцепс: патрульна з Харкова встановила новий рекорд світу

У Харкові жінка-«коп» встановила новий рекорд світу з пауерліфтингу. Поліцейська Юлія Герус підняла штангу вагою 55 кілограмів. Це сталося в місті на вихідних, повідомляється на сторінці «Патрульна поліція України» Facebook. Пише styler.rbc.ua.
У Юлії вже є третій розряд з легкої атлетики. Також вона є рекордсменкою світу і України з пауерліфтингу, кандидатом у майстри спорту з в армспорту та академічного веслування.
«П’ятдесят п’ять на біцепс: новий рекорд України з пауерліфтингу встановила патрульна поліцейська Харкова! Вражаюче подія сталася протягом вихідних. Патрульна поліцейська Герус Юлія встановила новий рекорд України по дисципліні підйому штанги (55 кг) на біцепс. Дівчина є рекордсменкою світу і України з пауерліфтингу, кандидатом у майстри спорту з в армспорту та академічного веслування, де входила до Національної збірної України, а також третій розряд у легкій атлетиці», — сказано в повідомленні. «Коп» розповіла, як вона потрапила в поліцію.
«Завдяки спорту я розумію, що таке дисципліна і відповідальність. Представляючи нашу країну на міжнародних змаганнях, мені завжди хотілося, щоб і наші громадяни додержувалися законів і більш відповідально ставилися до свого життя та життя оточуючих. Дізнавшись про набір в патрульній поліції, я не вагаючись подала заявку і пройшла «, — розповіла Юлія.