60 бійців АТО відправляться на реабілітацію до Литви

Литва продовжує приймати українських військових на реабілітацію після поранень, отриманих в зоні АТО. Цьогоріч до реабілітаційного центру Друскінінкай вже відправилися десятеро хлопців. Загалом до кінця 2016-го балтійська країна прийме 60 бійців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Литва однією з перших прийшла на допомогу Дніпропетровщині, коли на сході України розпочалася війна. Минулоріч реабілітацію в балтійській країні пройшли 60 бійців АТО. Стільки ж хлопців відправляємо до Друскінінкаю у 2016-му. Ми вже переконалися, що фахівці цього центру – справжні професіонали. Військові відновлюються не лише фізично, а й психологічно», — зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Друскінінкай – це сучасний європейський курорт з двохсотрічними традиціями санаторного лікування. Медики реабілітаційного центру спеціалізуються на травмах опорно-рухового апарату. Вони знають, як відновити рухливість поранених кінцівок українських військових.

Окрім реабілітації від травм, бійці можуть просто відпочити та «підтягти» загальний стан здоров’я. Друскінінкай славиться цілющою мінеральною водою та грязями. Психологічному відновленню хлопців сприяє навіть природа – курорт оточують озера та соснові ліси.

Курс реабілітації в Друскінінкаї для бійців – місяць. Така допомога пораненим стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним Консульством Литовської Республіки в Дніпрі.

Добавить комментарий