7-річний українець присоромив Британську енциклопедію

Маленький український хлопчик утер носа Британській енциклопедії, котра назвала найбільший у світі літак «Мрія» російським. 7-річний Захар Лісковий помітив це у книжці, яку взяв у дорогу читати, йдеться в сюжеті ТСН.

Допитливого хлопця це вкрай обурило, тому він записав відеозвернення. Завдяки поширенню в Мережі це відео потрапило і до авторів енциклопедії, котрі пообіцяли хлопцю виправити прикре непорозуміння вже в наступних накладах довідника. «Я дуже пишаюся вами всіма. Ваша неймовірна підтримка допомогла! Ми сьогодні отримали лист від видавництва, і вони там написали, що помилка буде виправлена», — повідомив Захар у новому відеоролику.

Родина Ліскових родом із Новограда-Волинського на Житомирщині, а до США перебралася п’ять років тому. На заводі «Антонов» вражені уважністю та вірністю своєму корінню маленького хлопчика та подарують Захарові модель «Мрії», а також обіцяють показати сам легендарний літак. «Дивлячись на цю дитинку, я зрозуміла, що Україна – це не тільки ця територія, на якій ми знаходимося. Україна – це весь світ. Від усього колективу підприємства ми б дуже хотіли Захарчику вручити модель цього надзвичайного літака», — розповіла керівник управління інформаційних комунікацій ДП «Антонов» Олена Желязо.