8 ворогів здорового обличчя
Хороший вигляд – це не лише вдала генетика, а й щоденна кропітка робота. Кожна жінка з роками хоче виглядати не гірше, ніж у 20. На жаль, чудодійного крему молодості не існує, тож варто самим піклуватись про свою зовнішність. Отже, щоб мати бездоганну шкіру, слід знати її ворогів.
- Неправильне очищення. Потрібно ретельно змивати зі шкіри залишки косметики, бруду та навіть креми. В іншому випадку обличчя не буде повноцінно дихати, а пори забиватимуться.
- Сон із макіяжем. Це найгірше, що можна зробити для своєї шкіри. На ранок гарантовані забиті пори, чорні цятки та навіть висипання. Крім того, якщо перед сном не змивати косметику, з часом колір обличчя матиме зеленуватий відтінок.
- Ультрафіолет. Інтенсивне сонячне проміння може викликати навіть рак шкіри. Під впливом сонця шкіра стає сухою, тонкою та зменшується її здатність до регенерації. Тож варто наносити на обличчя сонцезахисний крем.
- Брак сну. Тьмяний колір обличчя, набряки, синці під очима та зморшки не роблять вас молодшими, а саме такі симптоми можна отримати, якщо спати менше 8 годин за добу.
- Фастфуд. Багато солодощів, фастфуд, алкоголь обов’язково відображаються на обличчі. Лікарі радять регулярно снідати, додавати до раціону побільше свіжих овочів та фруктів.
- Мало води. Ранок добре розпочинати зі склянки теплої води з лимоном, а упродовж дня невеликими ковтками пити воду. Чай, кава і різні соки, навпаки, виводять воду з організму.
- Нікотин. Він сприяє жовтуватому або землянистому кольору обличчя. Доведеться вибирати: або сигарета, або сяюча шкіра.
- Стрес. Гормон стресу – кортизол – провокує занадто інтенсивну роботу сальних залоз. Звідси – жирний блиск, чорні цятки і запалення.
Засоби, що поліпшують колір
-Перед сном обов’язково робіть легкий масаж обличчя для поліпшення кровотоку.
-Зранку добре протирати обличчя кубиком льоду. Краще, якщо це буде заморожений відвар із трав – ромашка, м’ята, чебрець.
– Ті, хто піклується про красу своєї шкіри, обов’язково повинні мати у своєму раціоні:
– свіжі овочі – морква, картопля, томати, зелень;
– фрукти – яблука, абрикоси, полуниця, смородина, аґрус;
– натуральне м’ясо, субпродукти, яйця;
– нежирну рибу, краще червону;
– каші з натуральних круп (гречана, ячна, пшенична).