92-річний український тенісист готується виступити на Вімблдоні

Найстарший в Європі тенісист готується до ветеранських змагань, що відбудуться у Великій Британії та Сполучених Штатах Америки. 92-річний харків’янин Леонід Станіславський уже побував на першості світу, брав участь у групових турнірах, відвідав безліч країн, але досі не знайшов собі супротивника-ровесника. Повідомляє 5 канал.

Леоніду Станіславському 92 роки, на тенісних турнірах серед ветеранів харків’янин – найстарший. Каже, навіть у Європі не може знайти собі партнера-ровесника. У Хорватії на недавній першості світу довелося грати з молодшими суперниками. Щоб гідно виступити, Леонід Якович регулярно тренується.

тенісисит

Вперше тенісну ракетку Леонід Станіславський взяв до рук майже у 40 років. Відтоді – він постійний учасник українських та світових ветеранських турнірів. Під час тренувань із молодшими партнерами Станіславський не дає собі послаблень через вік. Крім занять тенісом, Леонід Станіславський плаває, багато гуляє пішки. Спеціального раціону не дотримується.

У найближчих планах харків’янина – участь у Вімбілдонському турнірі у Великій Британії та у змаганнях ветеранів тенісу в американській Філадельфії.

 

Добавить комментарий