Жителі Дніпра накопичили багатомільйонні борги за воду

За період воєнного часу відбулось стрімке зростання боргу населення за послуги водопостачання та водовідведення. Станом на 1 вересня поточного року заборгованість мешканців Дніпра становить 688,65 млн. грн. Серед них 201,0 млн. грн. – це сума боргу, яка виникла за півтори роки воєнного періоду. Повідомляють у КП «Дніпроводоканал».

«Події в державі вплинули на більшість громадян та призвели до неспроможності ними сплачувати за комунальні послуги і це як наслідок, спричиняє складнощі при виконанні підприємством необхідних заходів з постачання води до домівок громадян та відведення господарсько-побутових стоків. Ми дуже радимо таким споживачам розпочати поступове погашення накопичених боргів. В разі, якщо ви не можете в повному обсязі оплатити заборгованість, рекомендуємо укладання договорів реструктуризації. В протилежному випадку ви ризикуєте потрапити до переліку злісних неплатників, до яких підприємство вживає заходи з примусового стягнення боргів», – зазначають у підприємстві.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також у КП наголошують: серед споживачів-боржників вистачає таких, які свідомо ігнорують свої обов’язки перед «Дніпроводоканал», сподіваючись що з часом борги будуть списані.

Повідомляємо, що не варто на це розраховувати. КП «Дніпроводоканал» не припиняє роботу по стягненню заборгованості з боржників в судовому порядку і кількість таких позовів постійно зростає.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!