У Дніпрі на складних перехрестях вводять круговий рух (Фото)

У Дніпрі для безпеки водіїв та пішоходів на складних перехрестях вводять круговий рух. Остання локація, де це зробили,  – перехрестя вул. Калинової та просп. Петра Калнишевського. Тут із середини серпня замість Т-подібного перехрестя запровадили перехрестя з круговим рухом, який має пріоритетність. Водії чітко розуміють пріоритетність ділянки. Основна мета – запобігання аварійним ситуаціям. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

«На перехресті з круговим рухом водії зменшують швидкість, змінюючи траєкторію. Тим часом для пішоходів все залишилося без змін. На під’їзді до цього перехрестя встановили відповідні дорожні знаки – попереджувальні: про зміну організації дорожнього руху, пріоритетності руху. Усього 43 знаки. Нанесли дорожню розмітку, встановили дорожні делініатори (стовпчики), огородження у центральній частині перехрестя. І на круговому русі для велосипедистів також є велодоріжка. Увесь комплекс робіт направлений на безпеку дорожнього руху на цій ділянці», — підкреслив начальник виробничого відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» Михайло Солярчин.

За приклад для подальшої роботи з безпеки руху на перехресті Запорізького шосе та вул. Аеропортівської п’ять років тому встановили круговий рух. За словами заступника начальника управління транспортну департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради  Івана Васючкова, це дозволило значно зменшити кількість ДТП та майже до нуля з летальними наслідками.

«До цього тут фіксували багато лобових зіткнень, внаслідок яких люди зазнавали тяжких травм чи гинули. З круговим рухом швидкість транспорту сповільнилася. Безпека дорожнього руху – основна мета, яку ставили. На інших складних ділянках продовжуватимемо робити круговий рух. Наприклад, при капітальних ремонтах складних перехресть. Це в планах робити», – зазначив Іван Васючков.