У Дніпрі встановили поїлки для безпритульних тварин (Фото)

Догляд за чотирилапими улюбленцями під час спеки та турбота про безпритульних тварин. Цього дітей навчали під час акції «Пережити спеку». Її організували вихованці кінологічного гуртка «Дитячо-молодіжного центру «Творчі». У межах акції учасники встановили понад 30 мисочок з водою в Самарському районі Дніпра. Розповіли у Дніпровській міській раді.

Учасниками акції стали 15 вихованців, дехто з них прийшов зі своїми чотирилапими улюбленцями. Тож закликали всіх мешканців Дніпра долучитися до ініціативи та поставити мисочки з водою біля своїх під’їздів чи офісів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Разом зі своїм песиком Роккі участь в акції взяла Марія. Більше ніж рік вона займається у кінологічному гуртку і вже майже 2 роки виховує власного песика. Тож про догляд за собаками у спеку дівчинка знає багато.

Допомагала встановлювати мисочки з водою і 10-річна Соломія. Любов до тварин у неї з’явилася  давно, тож 4 роки тому дівчина попросила батьків віддати її у кінологічний гурток. Відтоді і з’явилося бажання мати свого улюбленця.

Встановлення мисочок з водою – це не лише про допомогу тваринам, а й про формування у молоді культури турботи про навколишній світ, каже ветеринарка Олена Нечаєва.

«В Україні немає культури догляду за собаками у спеку. Наприклад, в Америці організовують цілі виставки щодо догляду за собаками. Там є культ собак і про них піклуються на кожному кроці. В Україні, щоб створити культуру догляду, треба років 5 постійної роботи. Люди повинні знати що використовувати, коли та де. І найголовніше люди повинні розуміти, що песики — це відповідальність і насправді доглядати за ними не так вже й дорого. Тому подібні акції — це чудова можливість навчити дітей доглядати за тваринами та піклуватися про них», — зазначила Олена Нечаєва.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *