У Криворізькому районі сталася смертельна ДТП
За фактом смертельної дорожньо-транспортної пригоди у Криворізький район відкрито кримінальне провадження. Попередньо встановлено, що 25-річний водій автомобіля Infinity втратив контроль над керуванням, виїхав за межі проїзної частини та здійснив наїзд на дерево. Повідомили в ГУ НП України у Дніпропетровській області.
Аварія сталася 24 грудня близько 23:00 на автодорозі між містом Кривий Ріг та селом Широке. Внаслідок ДТП 25-річний пасажир автомобіля загинув на місці події.
Водій зазнав тілесних ушкоджень і у тяжкому стані був доставлений до лікарні.
За даним фактом слідчі Національна поліція України внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
Наразі тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.


