Нікополь зустрічав автолюбителів на фестивалі «Паровоз»
2-го липня на центральній площі Нікополя відбувся вже третій традиційний для міста авто-мото фестиваль «Паровоз» Summer 2k16.
У цьому році свято збільшило свої масштаби. Нікопольці та гості із Покрову, Марганцю, Полтави, Запоріжжя і Дніпропетровська презентували поціновувачам оригінальних авто виставку ексклюзивних, спортивних, ретро, тюнінгованих машин і мотоциклів, а також слалом в класі авто, мото, скутер.
Як зазначає представник клубу низьких машин «Low&Living» Віктор Надєїн , їхнє об’єднання виступило ініціатором цього фестивалю в Нікополі.
Фестиваль «залізних коней» тривав декілька годин. Протягом цього часу присутні не тільки могли візуально оцінити представлені екземпляри, а й стали свідками різноманітної шоу-програми з конкурсами, перегонами, концертом та заслуженими призами.
За матеріалами Нікопольської міської ради


