На Дніпропетровщині облаштовують сучасну лікарню (Фото)

Триповерхову будівлю у центрі Нікополя облаштовують під сучасну дитячу лікарню. Там обслуговуватимуться майже 30 тис. дітей із трьох міст області. Будуть амбулаторне і стаціонарне відділення. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Мешканці Нікополя чекали на нову дитячу лікарню багато років – заклад ніколи не мав окремої будівлі. «Відділення «розкидані» у різних приміщеннях по всьому місту. Це дуже незручно як для лікарів, так і для пацієнтів. А ми не мали куди «переселити» медзаклад. На допомогу прийшла обладміністрація – разом із фахівцями обрали будівлю і розпочали її реконструкцію», – розповів начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолій Сухач.

Будівлю 50-х років будівництва вже не впізнати – її оновили ззовні та всередині. Підрядники замінили комунікації, встановили нові вікна та двері, утеплили дах і фасад. Всередині – перепланували приміщення для потреб дитячої лікарні, облаштували нову підлогу та стелю. Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати.

«У новій лікарні обслуговуватимуться мешканці трьох міст – Нікополя, Марганця та Покрова. Загалом заклад прийматиме близько 30 тис. дітей, – розповів головний лікар Нікопольської міської дитячої лікарні Максим Мальгін. – Працюватимуть амбулаторне та стаціонарне відділення на 36 ліжок».

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання, облаштують прилеглу територію.