Аеропорти «Київ» та «Запоріжжя» зачиняються на ремонт

Аеропорти «Київ» та «Запоріжжя» будуть тимчасово зачинені з 2 вересня у зв’язку з ремонтом злітно-посадкових смуг. Рейси частково відмінено, частково перенесено до інших аеропортів, розповідає 1News.

Аеропорт «Київ»

З 2 по 12 вересня аеропорт «Київ» буде закритий у зв’язку з реконструкцією злітно-посадкової смуги та частини льотного поля.

У зв’язку з тимчасовим закриттям рейси 10 авіакомпаній будуть перенесені до аеропорту «Бориспіль». Пасажири, чий виліт намічений на ці дати, повинні звернутися до своїх авіакомпаній для уточнення статусу рейсу та переоформити бронь квитків.

Рейси авікомпаній будуть розподілені між терміналами D і F аеропорту «Бориспіль». До терміналу D перенесено рейси авіакомпаній «Белавіа», «Alitalia», «Pegasus Airlines», «LOT» та «Мотор Січ».

До терміналу F – рейси авіакомпаній «Wizz Air», «Ernest Airlines», «Buta Airways», «Джоника», «Vueling».

Аеропорт «Запоріжжя»

Аеропорт «Запоріжжя» буде зачинено на період з 2 до 15 вересня у зв’язку з ремонтом злітно-посадкової смуги. Авіакомпанії «МАУ», «LOT» і «Turkish Airlines» на цей час відміняють свої рейси.

Пасажири рейсів, що відмінені, можуть отримати відповідний документ, який дозволить перебронювати білети на рейси, що вилітаюсь з Дніпра або іншого міста. Якщо пасажир відмовляється від перебронювання, він може отримати компенсацію вартості білетів.

Авіакомпанія «Мотор Січ» у зв’язку з закриттям аеропорту внесла зміни до свого розкладу. Скасовано рейси Запоріжжя-Київ та Київ-Запоріжжя.

Замість щоденних рейсів Запоріжжя-Мінськ та Мінськ-Запоріжжя будуть виконуватись рейси Дніпро-Мінськ та Мінськ-Дніпро у середу, п’ятницю та неділю.

Замість рейсів Запоріжжя-Бургас та Бургас-Запоріжжя будуть рейси Дніпро-Бургас та Бургас-Дніпро.

Пасажирам цих рейсів потрібно звернутися до компанії «Мотор Січ».