Афіша: що цікавого чекає на жителів Дніпра 1-2 жовтня

Бабине літо нарешті завітало до Дніпра! Як цікаво та весело провести вихідні знають «Вісті Придіпров’я»!

В перший день жовтня любителі творчості Сергія Бабкіна зможуть потрапити на його концерт. Цей виступ буде досить незвичайним, тому що Сергій Бабкін проведе концерт в форматі «квартирника» (невелике приміщення і передбачає більш тісний контакт з глядачем. Разом з Бабкіним буде виступати Сергій Саєнко). Арт-центр Квартира, 19:00 (Троїцька площа, 3-1). Ціна квитка 400 грн.

У суботу, 1 жовтня о 18.00 в Театрі опери та балету (просп. Д.Яворницького, 72-А) покажуть оперу Євгеній Онєгін — ліричні сцени на 3 дії за однойменним романом О. С. Пушкіна. Тривалість вистави — 3 год. Ціна квитків 30 — 200 грн.

Також, 1 жовтня всі бажаючі зможуть спостерігати за битвою танцюристів, які виконують сучасні танці (вул. Січеславська Набережна, 18). У регіональних рейтингових змаганнях з сучасних танців «Битва стилів» зможуть взяти участь танцюристи різних вікових груп і різних стилів: брейк, хіп-хоп, диско, електро-данс, джаз-фанк і ін. Взяти участь в цих танцювальних змаганнях зможуть офіційно зареєстровані танцювальні організації з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Луганської та Донецької областей. Вхідний квиток для глядачів та супроводжуючих — 60 гривень на один день.

З маленькими жителями міста 1 жовтня можна піти до цирку (вул. Січеславска Набережна, 33) і подивитися на «Вибух емоцій». Дніпровський цирк починає свій новий сезон. У програмі «гімнасти на схильних до трансформації турніках», трюки під куполом, жонглери, «гра з батогами», дресировані поні і, звичайно, клоуни. Початок о  15:30, ціна квитка: 60-250 грн. Дітям до 5 років — безкоштовно, при наявності свідоцтва про народження!

Для шанувальників космічної теми 1 жовтня о 19.00 можна дізнатися подробиці про роботу телескопа «Хаббл». Космічний телескоп «Хаббл» знаходиться на орбіті Землі з 1990 року. За допомогою нього вчені отримали вже близько мільйона зображень різних космічних об’єктів і змогли скласти більш точну картину будови Всесвіту. Прослухати програму (розраховану на любителів астрономії віком від 14 років), присвячену телескопу «Хаббл», можна буде в Планетарії (Крутогірний спуск, 10), Ціна квитка: дитячий — 40 грн, дорослий — 60 грн.

На конкурс краси «Юна Леді» запрошує ТЦ Караван 1-2 жовтня. Цей конкурс розрахований на моделей у віці від 3-х до 14-ти років. Перший відбірковий етап (1 жовтня) юні леді будуть проходити в стилізованих українських костюмах, які їм підготують батьки. А ось на другий день конкурсу 40 фіналісток будуть змагатися в одязі, який нададуть відомі дизайнери. Серед членів журі буде переможець шоу «Х-Фактор» Костя Бочаров. Переможницю конкурсу очікують нагороди і подарунки. Проходити захід буде в ТРЦ Караван (вул.Нижньодніпровська, 17) з 14:00 до 18:00, участь безкоштовна.

2 жовтня, у неділю в Дніпрі о 17.00 покажуть спектакль «Вечір». Вистава «Вечір» створена за п’єсою Олексія Дударєва, в якій автор розкриває «сільську тематику». Дударєв показує побут села, торкається питань етики і моралі не з точки зору якихось пафосних персонажів, а з позиції звичайної людини. Відбудеться вистава в Театрі ім. Т.Г. Шевченка (вул. Воскресенська, 5), ціна квитка від 40 грн.

Також, 2 жовтня о 18.00 можна подивитися музично-хореографічне дійство «Карміна Бурана» в театрі Опери і балету (просп. Д. Яворницького, 72-А), ціна квитка: 30 — 200 грн. Вперше цей музичний твір було виконано в 1937 році у Франкфурті і він відразу став дуже популярним в нацистській Німеччині. Але в той же час деякі нацисти критикували Орфа за те, що він створив «ще один зразок дегенеративного мистецтва», зате Геббельс назвав цю кантату «зразком німецької музики». До цієї збірки увійшли повчальні і сатиричні пісні, любовні пісні, застільні пісні, театралізовані паралітургічні подання.

Добавить комментарий