Альбом Майкла Джексона побив рекорд продажів

Альбом Майкла Джексона “Thriller” проданий в США тиражем понад 30 мільйонів примірників. Такий показник продажів досягнуто вперше в історії, повідомляє Reuters з посиланням на дані Асоціації звукозаписної індустрії Америки (RIAA), пише gazeta.ua.
По всьому світу продано більше 100 мільйонів копій цього альбому, зазначає RIAA. Диск записаний в 1982 році і містив сім синглів, в тому числі Billie Jean і Beat It. Вже через два роки обсяги його продажів в США перевищили 20-мільйонний рубіж.Король поп-музики і через шість років після своєї смерті залишається одним з найбільш “продаваних” артистів всіх часів, стверджують в RIAA.
До останнього часу лідерство в списку “мультиплатинових”альбомів тримала група Eagles зі своїм диском Their Greatest Hits (1971-1975)”. Цей збірник розійшовся в США тиражем в 29 мільйонів копій.
Третє місце ділять групи Pink Floyd (з альбомом The Wall), Led Zeppelin (альбом Led Zeppelin IV) і Біллі Джоел з колекцією своїх найкращих хітів під однією обкладинкою (Greatest Hits Volume I & Volume II). У всіх трьох виконавців в активі по 23 мільйони проданих копій.

Залишити відповідь