at a construction site

Американський наречений: невидумана історія життя

Це трапилось досить давно.  Цікаве знайомство з американцем, романтичні побачення, зізнання у коханні та обіцянки одружитися запаморочили голову 23-річної тоді Юлії з Києва.

Дівчина наважилася поділитися з «Вістями» особистою історією – розповіла, ким насправді виявився заокеанський «принц»  і що він приховував.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Знайомство у ресторані

Одного звичайного вечора влітку 2005 року Юлія, вже дуже втомившись, закінчувала зміну – вона працювала офіціанткою в ресторані у центрі Києва. Раптом до неї підійшов один із відвідувачів закладу – високий симпатичний чоловік. На пропозицію познайомитися дівчина пошепки відповіла, що на робочому місці такі розмови вести не можна. Тоді незнайомець запитав, коли вона закінчує зміну.

 Через годину чоловік стояв із квітами біля входу до ресторану. Побачивши його, Юля усміхнулась і привіталася. Вона переймалася тим, що він розмовляє англійською, бо володіла іноземною мовою лише на базовому рівні. Та це, як виявилося пізніше, не завадило їхньому спілкуванню. Тим паче, що американець трохи знав українську.

– Мене звати Саймон, а тебе?

– Я – Юля. Приємно познайомитись!

– Навзаєм! Ти мені дуже сподобалася. Чи можна тебе запросити на пізню вечерю?

– Зараз мені потрібно додому. А вже завтра починається моя відпустка. Можемо зустрітися вдень!?

Саймона такий розклад улаштував – у нього якраз був вихідний. Чоловік попросив номер телефону Юлі та провів її до метро.

Наступного дня вони зустрілись у парку. Гуляли мальовничими стежками, спілкувалися, ласували морозивом… Саймон розповів, що йому 37 років, працює у великій міжнародній компанії і приїхав у справах на два тижні. Довго розхвалював свою новеньку квартиру, що знаходиться в одному із  хмарочосів у престижному районі Нью-Йорка. Розповідав, як щоранку п’є ароматну каву, милуючись через панорамні вікна річкою Гудзон. Зізнався, що був одружений, а зараз хоче у колишньої дружини забрати дитину на повне виховання. Саймон був стурбований тим, що через проблеми з алкоголем вона належно не дбає про їхнього 6-річного сина.

Неочікуваний поворот

Слухаючи розповідь нового знайомого, Юля подумки уявляла можливе спільне майбутнє. «Дітей я люблю, це не стане проблемою, – розмірковувала вона. – А те, що він на 14 років старший – дрібниці. Тим паче, веде здоровий спосіб життя і виглядає молодше своїх років».

Після парку вони відвідали кафе, а згодом була прогулянка на катері по Дніпру, а ще вечеря у ресторані. Далі вони зустрічалися щодня. До 18.00 Саймон працював, потім бачився з Юлею. Декілька вечорів були зайняті діловими переговорами, тому вони лише обідали разом.

Кожне побачення було яскравим і незабутнім – вони гуляли у парках розваг, дивилися фільми та ходили на концерти… Саймон дарував квіти, солодощі і різні приємні подарунки. А також осипав Юлю комп­ліментами, говорив, що все життя шукав саме таку гарну, розумну і чуйну дівчину.

За півтора тижні стосунки стали досить близькими. Дівчина гадала, що по завершенні відрядження вони будуть листуватися і розмовляти по телефону. А за першої нагоди американець знову завітає до Києва і вони продовжать будувати стосунки. Та Саймон вчинив те, про що Юля навіть не замислювалася. За декілька днів до від’їзду у США на одній із їхніх зустрічей він став на одне коліно, зізнався у коханні та запропонував одружитися.

«Сказати, що я отетеріла, – то нічого не сказати, – згадує давно забуті емоції Юля. – Хоча і починала в нього закохуватися, вважала це надто швидким розвитком подій. Та, побачивши його щиру усмішку і гарненьку обручку, не встояла і сказала завітне «так».

«Щасливий квиток»

«На жаль, тоді я не знала, що коли чоловік квапиться з важливим рішенням – це тривожний дзвіночок,  –  згадує Юля. – Також привід замислитися, коли початок відношень нагадує казку. Хоча у мене промайнула думка, що все занадто добре, щоб бути правдою. Але я відганяла сумніви якнайдалі. Тим паче, з дитинства мріяла відвідати або навіть жити у США. Та чомусь вважала, що ніколи не зможу цього здійснити. А тут такий шанс – вийти заміж за порядного симпатичного чоловіка та ще й переїхати до Нью-Йорка… Я припускала, що це гарна нагода змінити життя на краще. Тому і погодилася розпочати процедуру відкриття візи нареченої, яка надає можливість приїхати до США на три місяці – час для того, щоб закохані пожили разом і перевірили свої почуття».

Ділова поїздка Саймона добігала кінця. Перед відльотом майбутні молодята вечеряли у ресторані. Звідти він повинен був поїхати за валізою до готелю, а потім – в аеропорт. Юля запропонувала провести його на літак, але Саймон сказав, що потім хвилюватиметься, як кохана пізно ввечері добереться. Та й не любить він довгі прощання. Тому відвіз її на таксі додому.

Оформлення візи потрібно було чекати два місяці. Закохані продовжували спілкуватися – відправляли один одному листи та розмовляли по телефону. Через вісім тижнів прийшли документи на візу, в яких була інформація про нареченого. Юлі стало цікаво зазирнути у дані Саймона. У паперах було вказано, що чоловіку 48 років, він був одружений тричі і має трьох дітей. Це не на жарт спантеличило Юлю…

«Як можна так брехати? Та навіщо? І про що ще він сказав неправду!?» – роїлися одна за одною думки. Вона насилу дочекалася, доки у Нью-Йорку наступить ранок, і зателефонувала брехуну. Юля дорікала Саймона за нечесність і попросила розповісти всю правду… Але того, що почула далі, вона аж ніяк не очікувала. Саймон зізнався, що він колишній наркоман. Мешкає не у пентхаусі, про який розповідав, а винаймає кімнату в неблагополучному районі. Під час знайомства говорив, що працює в успішній компанії і називав річну зарплатню. А виявилося, що ця компанія на межі банкрутства і заробляє він у десять разів менше. Такий грандіозний обман пояснив тим, що закохався в Юлю з першого погляду і боявся їй не сподобатись. Вважав, що коли вона приїде до Нью-Йорка і про все на місці дізнається, то поставиться до цього з розумінням.

Мрії здійснюються

Юля не на жарт злякалася нового образу нареченого. Але найбільше її розчарував саме обман. Вона розуміла, що після такого навряд чи зможе колись знову йому довіряти. Упродовж найближчих двох тижнів Саймон телефонував щодня і просив вибачення. Потім був приблизно тиждень мовчання. Згодом дівчина отримала листа, в якому було повідомлено, що він тепер кохає іншу жінку, яка також мешкає в Києві. Вирішив одружитися з нею, тому попросив передати їй уже оплачений бланк для візи, бо новий можна було зробити тільки через три місяці. У листі вказувався номер телефону нової нареченої американця –  Оксани.

«Дочитавши лист до кінця, на емоціях розірвала його на шматочки, – згадує Юля. – Я відчувала себе приниженою. Було дуже боляче і прикро. Але вже за годину вирішила все ж таки поговорити з цією дівчиною і насилу зібрала пазл із розірваного листа. Я зателефонувала Оксані, коротко описала ситуацію і ми домовилися про зустріч».

За чашкою чаю у кафе молода жінка розповіла, що у них із Саймоном упродовж трьох років були стосунки з нечастими зустрічами. Американець наполегливо кликав заміж. Але вона не могла зважитися на такі радикальні зміни, тому що її кар’єра просувалася вгору і було шкода все кинути.

Юля дізналася, що Саймон вів подвійну гру: вечірні «ділові переговори» насправді були побаченнями з Оксаною. А у той момент, коли Юля хотіла провести залицяльника на літак, у нього було заплановане побачення в тому ж кафе. Він набрехав Юлі про час відльоту і планував провести вечір з Оксаною. Але та переплутала годину зустрічі, прийшла значно раніше і побачила, як її коханий цілує іншу. Пригнічена жінка поїхала додому і без пояснень перестала відповідати на дзвінки та листи Саймона.

Виявилося, що цей брехун почав зустрічатися з Юлею, аби швидше одружитися на будь-кому, тому що Оксана занадто довго вагалась. А без дружини йому не віддали б дитини на повну опіку. Коли ж наша героїня «дала задню», не­сподівано вийшла на зв’язок «перша пасія» – вирішила вибачити зраду і вийти за нього заміж. Та, дізнавшись усі подробиці про Саймона, передумала.

Цікаво, що між колишніми нареченими Саймона зав’язалася дружба. Коли Юля здобула вищу освіту, Оксана допомогла їй влаштуватися на перс­пективну роботу. Обидві вийшли заміж і народили діточок. А кілька років тому вони з сім’ями відвідали Нью-Йорк, Вашингтон та Чикаго. Виявилося, що Оксана також мріяла побувати у США. На щастя, мрії все ж таки здійснюються!

Катерина Чередниченко

фото: з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!