Анна Колохіна: «Наші пропозиції впроваджуються у сфери суспільного життя Дніпропетровщини»

Ексклюзивно «Вістям Придніпров’я» керівник Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна розповіла про те, що це за громадська організація, і у чому полягає її робота.

ВИВЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

– Анно, Ви очолюєте Дніпровський центр соціальних досліджень, розкажіть, що це за громадська організація?

– Центр був заснований у 1999 році. Спочатку організація займалась аналітикою, щоб об’єднати весь наявний науковий та експертний потенціал у регіоні. У різний час вивчали проблематику, залежно від поставлених стратегічних завдань. Упродовж останніх п’яти років досліджуємо імплементацію реформ на місцевому рівні. Зосередилися на таких напрямах: реформа держслужби, місцевого самоврядування, децентралізація, надання адмінпослуг. Також нас цікавлять зміни у судовій системі та боротьба з корупцією; проводимо аналіз політичних програм і розглядаємо процес розвитку політичних партій на місцевому рівні. Отже, дуже широкий спектр діяльності. Довгий час працювали самі, але згодом почали співробітничати з іншими аналітичними центрами з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя.

Намагаємося розвивати «громадську мережу публічного права й адміністрації». Це той же діапазон вивчення реформ, у нас налагоджена мережева робота.

– У чому полягає робота Центру?

– Це – дослідницька діяльність, формат експертного опитування, фокус-груп, аналіз документів. Проведення досліджень обов’язково передбачає розробку рекомендацій. Після чого проводимо публічні заходи, «круглі столи» з людьми, які залучені до процесу діяльності, що вивчається, або можуть вплинути на прийняття рішення, щоб наші пропозиції були впроваджені у сфери суспільного життя.

Наприклад, у нас є ЦНАПи. Ми провели дослідження відповідно до обраної методології та критеріїв законодавства, яке визначає діяльність цих центрів. Є певні критерії щодо надання послуг. Вони, можливо, не всі прописані в законодавстві, але впливають на якість і зручність. До них належать графік роботи, умови, в яких людина отримує послугу, час, витрачений на це. Після дослідження центрів, спостерігали, як вони працюють, які документи надають, промоніторили всі ЦНАПи в містах обласного підпорядкування. Пізніше розробили і надрукували методичні рекомендації, запросили керівників, кожному з них роздали по посібнику. Певні зміни ми вже бачимо. Наприклад, з’явилися додаткові послуги.

– Скільки людей нараховує організація?

– Постійний штат – 4 людини. Якщо врахувати проектну діяльність – близько 10. Це юристи, викладачі, соціологи, члени інших громадських організацій.

АНАСТАСІЯ НЕФРЕТОВА,

ФОТО АВТОРА

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!