Apple обіцяє 200 тисяч доларів за знайдені вразливості в системі

Компанія Apple оголосила нагороду за виявлені вразливості в програмному забезпеченні. Про це повідомляє «Економічна правда».

Як зазначається, в окремих випадках винагорода буде досягати 200 тисяч доларів. Максимальні виплати передбачаються за уразливості, які дозволяють отримати контроль над заблокованим телефоном.

«Стає все складніше знаходити найбільш серйозні уразливості. В рамках програми винагороди ми будемо платити гроші дослідникам, які поділяться з нами знайденими уразливостями», — заявив керівник підрозділу Apple з безпеки і програмної архітектурі Айван Крстич.

«Ведомости» відзначають, що програма почне діяти 1 вересня. Компанія планує спочатку дозволити брати участь в програмі тільки фахівцям, з якими раніше Apple вже співпрацювала в питаннях безпеки свого програмного забезпечення.

У компанії пояснили, що таке правило дозволить уникнути надмірно великого потоку повідомлень про помилки. Однак Apple не виключає подальшого розширення програми.

Багато великих IT-компаній виплачують винагороди за знайдені вразливості. В середньому, Facebook, Microsoft, Google та інші компанії платять кілька тисяч доларів за знайдену уразливість.

Добавить комментарий