Атестацію вже не пройшли 37% міліціонерів Києва та області, — Аваков

За проміжними результатами переатестації колишніх міліціонерів Києва та області 37,47% будуть звільнені. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Укрінформ.

«За проміжними результатами атестації колишніх міліціонерів Києва та Київської області — будуть звільнені 37,47% (3386 колишніх міліціонерів)», — повідомив він.

Міністр зазначив, що переатестація включає в себе три ключові компоненти — GST (general skills test — тест на логічні, вербальні здібності, здатність обробляти інформацію і робити висновки, аналізувати дані), перевірку професійних навичок і співбесіду за участі представників громадськості.

Аваков також навів статистику переатестації: «Всього допущено до атестації у Києві та Київській області — 18 044 людини. На сьогоднішній день: пройшли перші два тести — 9037 людина (1136 керівників і 7101 рядового складу). Середній бал тих, хто проходять атестацію, — 31,57 з 60. 37,47% учасників випробувань (3 386 колишніх міліціонерів) отримали менше 25 балів за одним або обома тестами — таким чином показали дуже низький контрольний результат — будуть звільнені за результатами атестації і не будуть зараховані в Національну поліцію».

Він також зазначив, що до заключного етапу випробувань — співбесіди — допущені 5651 людина (52,53% випробовуваних). У той же час міністр не виключає, що відсів і на цій стадії буде значним.

Добавить комментарий