Батерфляй, вільний стиль та брас: у Дніпрі стартував чемпіонат міста з плавання (Фото)

З 29 по 31 жовтня у Дніпрі у басейні спортивного комплексу «Метеор» триватиме п’ятий чемпіонат міста з плавання серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Майже 600 учасників змагатимуться у різних програмах: батерфляй, вільний стиль, брас, комплексний. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Чемпіонат триває, як масштабне міжнародне змагання – три дні. З кожним роком підвищується рівень майстерності. Рівень змагань росте, і вже делегація Туреччини у складі 100 спортсменів виявила бажання взяти участь у чемпіонаті.

Так, басейн спортивного комплексу «Метеор» відповідає олімпійським вимогам, тож міські змагання є підготовкою майбутнього спортивного резерву країни.

Суддя змагань, заслужений тренер України Олександр Кулик розповів, що змагання розділили на два блоки – молодший та старший.

«Ми хочемо конкретно подивитися на наших спортсменів, які можуть у майбутньому показати себе у збірних міста, області й України, та одночасно надати можливість нашій молодшій віковій групі проплавати та взяти участь у змаганнях. Уже добігає кінець року, і восени ми підбиваємо підсумки. Сподіваємося, що учасники чемпіонату у майбутньому будуть спортсменами з великої літери», – розповів Олександр Кулик.

Спортсмени, що наберуть на змаганнях найбільшу кількість очок на будь-яких трьох дистанціях, отримають нагороди. Переможців визначать в останній день чемпіонату – 31 жовтня.