Безкоштовний Wi-Fi – вже в одинадцяти багатолюдних місцях Дніпропетровська, – Валентин Резніченко

В 11 багатолюдних місцях обласного центру та маршрутках «Дніпропетровськ-Синельникове» підключили безкоштовний Wi-Fi. У планах – ще 5 автобусів на Павлоград та Молодіжний парк на Червоному камені, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

wi-fi_29.12.15_укр
wi-fi_29.12.15_укр

«Від он-лайн адмінпослуг до GPS-навігації маршруток. Ми робимо життя наших мешканців комфортнішим. Один з проектів – «Муніципальний Wi-Fi». Це плід Стратегічної сесії, – зазначив Валентин Резніченко. – Зараз вільно вийти в Інтернет з телефону або планшета можна в 11 багатолюдних місцях Дніпропетровська. У планах – ще одна точка».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Безкоштовний Wi-Fi працює на Набережній, автовокзалі та площі біля нього, на привокзальній площі біля залізничного вокзалу, площі біля ЦУМу, Катеринославському бульварі, Європейській площі, на кінцевих зупинках транспорту «Новий Центр» і «Під Новим мостом», проспекті Миру. Останніми до Wi-Fi підключили кінцеву зупинку на Тополі-3 та перехрестя вулиць Московська-Глінки. У планах ще Молодіжний парк на Червоному камені.

Вільним Wi-Fi на Дніпропетровщині користуються пасажири автобусів «Дніпропетровськ-Синельникове». Незабаром безпровідний Інтернет з’явиться ще у маршрутках «Дніпропетровськ-Павлоград», зазначив очільник області.

У планах охопити безкоштовним Інтернетом й інші маршрути.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь