Безпритульні тварини Дніпра приречені на страждання? (Фото)

Мурчик – звичайнісінький безпритульний котик. Усе своє життя поневірявся на вулиці Дніпра, жив то під під’їздом, то біля ларька, перебивався якоюсь їжею, коли хтось з людей ділився. Спав на асфальті і взимку, і влітку. І, звісно, безпритульне життя не пройшло безслідно – Мурчик захворів. Розповідають волонтери «Верности».

«Його, знесиленого, знайшла небайдужа жіночка і віднесла до клініки. На жаль, аналізи невтішні – у Мурчика хворі нирки, підшлункова та печінка, анемія, він дуже виснажений, не в змозі навіть стояти на лапках. Прогнози обережні. Але і це не найгірше. Коштів на лікування котика у жіночки немає, а Мурчик потребує комплексної терапії у стаціонарі, а також харчування лише лікувальним кормом. Зараз Мурчика стабілізують у клініці і, на превеликий жаль, випустять назад у двір, де він навряд чи довго проживе», – йдеться у повідомленні волонтерів.

Зоозахисники звертаються до всіх небайдужих, добрих людей – будь ласка, допоможіть врятувати життя Мурчика – оплатити лікування у клініці, та можливо знайдеться людина, яка захоче взяти котика до себе, щоб він міг дожити старість домашнім котиком. Також можна допомогти кормом «Royal Canin renal» сухим або вологим.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Мурчика»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Мурчика»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.