Бібліотеки Дніпропетровщини пропонують на час карантину добірку онлайн-ресурсів

Бібліотеки Дніпропетровщини під час карантину долучились до проєкту «Культура онлайн». Читачам пропонують добірку цікавих інтернет-ресурсів з електронними версіями посібників, виставками художників та літературними вікторинами. Окремо – портали для школярів з аудіокнигами. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

«Національний карантин вніс значні корективи у культурне життя регіону, – зазначила начальниця управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Першина. – Через  епідемію скасовані всі масові заходи. Та бібліотеки області продовжують спілкуватися з читачами. Тепер дистанційно. Звичну книжкову полицю – замінили віртуальною. Там, зокрема, можна переглянути колекцію стародавніх листівок чи обрати хобі до душі».

Бібліотекарки Кам’янського розробили інтерактивні ігри про творчість Тараса Шевченка, проспекти та художників рідного міста. Жовтоводська Центральна бібліотека влаштувала масовий лікнеп з вивчення нового українського правопису.

Список корисних посилань – у додатку.

ДОДАТОК.docx

 

Фото: pixabay