Бійці АТО сплавлятимуться Дніпром на каяках: коли і як взяти участь

Активний відпочинок, гарна компанія та неперевершена природа Дніпропетровщини. Бійців АТО і членів їхніх родин з усієї області запрошують долучитися до масштабного сплаву на каяках. Його Дніпропетровська облдержадміністрація влаштує вже 3 вересня. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Стартуватимуть учасники акції на двомісних і трьохмісних човнах з Новоселиці. Фініш – на Монастирському острові у Дніпрі. Довжина маршруту – близько 15 км.

Протягом сплаву запланована зупинка. Учасники зможуть перепочити, набратися сил і поспілкуватися.

Планують, що до сплаву по Самарі і Дніпру долучаться близько 100 захисників і їхніх близьких. Наразі вже зареєструвалися 42 учасники. Реєстрація триває. Щоб взяти участь потрібно заповнити просту форму.

«Ми не маємо права забувати про людей, які захищали і продовжують захищати наш спокій на Сході країни. Ми першими в Україні створили Центр допомоги бійцям АТО і реабілітаційний центр. Повертаємо демобілізованих до мирного життя і за допомогою спортивних змагань. Вже за кілька днів влаштуємо для них сплав на каяках», — розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА вже провела змагання серед бійців АТО з плавання, міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу і більярду. Для важкопоранених вояків організували акцію зі стрибками з парашутом «Так! Ми можемо». На жовтень заплановані масштабна спартакіада серед АТОшників та фінал проекту «Ігри Героїв».

Програма спливу на каяках:

9.30 – 10.00 – збір біля кас Цирку у Дніпрі

10.00 – відправлення автобуса на Новоселицю

10.45 – 11.15 – Інструктаж учасників

11.15 – старт запливу

13.00 – 14.00 – перепочинок біля Богородицької фортеці

16.00 – фініш біля Монастирського острову у Дніпрі

Добавить комментарий