Пісні, народжені в АТО: проникливі композиції у виконанні вояків можна почути вже сьогодні

21 травня у Дніпропетровську пройде унікальний фестиваль авторських пісень. З великої сцени свої твори виконають бійці АТО. Захисники України вклали у вірші і музику свої переживання, спогади та надії. Почути проникливі композиції вояків, які виявили бажання долучитися до проекту, можна вже сьогодні. Для цього достатньо зайти на офіційний сайт або сторінку фестивалю в Facebook.

«Підготовка до фестивалю продовжується. На сьогодні маємо 10 заявок на участь. Запрошуємо стати частиною масштабної події військових та волонтерів, які можуть у власних піснях розповісти про часи, проведені в зоні АТО. Заявки приймаються до 20 квітня», — зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Жага до життя, любов до Батьківщини, справжня чоловіча дружба та мрії про мирне майбутнє – саме про це співають вояки, які пішли боронити рідну землю. Сміливі та відверті, вони готові поділитися своїми переживаннями з кожним жителем Дніпропетровщини. Почути перші композиції учасників, які виявили бажання долучитися до фестивалю, можна вже сьогодні. Вони розміщені на офіційному сайті проекту та на сторінці заходу в Facebook.

Гала-концерт фестивалю відбудеться 21 травня. Для нього буде відібрано 25 композицій. Авторські пісні пролунають у літньому театрі парку Шевченка. Військовослужбовці, їх родичі та усі охочі зможуть долучитися до події.

Поділитись своїми ідеями щодо проведення фестивалю можна в Центрі допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА. Він знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Поля, 1, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62.

Добавить комментарий