Благоустрій району – наша спільна справа

За власною ініціативою 12 березня в селищі Широке всі бюджетні установи селища провели роботу по благоустрою прилеглих територій та прибирання центральної вулиці селища Широке – Соборної. Трудові колективи районної ради та райдержадміністрації на чолі з керівниками розпочали роботу із прибирання центральної площі. Дитячий майданчик, парк ім. Т.Г. Шевченка теж пробудили після зимової сплячки – позгортали листя, вивезли сміття.

У парку активно попрацювали педагогічні й технічні працівники Широківської загальноосвітньої школи №1. А на дитячому майданчику про чистоту подбали учні та колектив МЦППВ. Особливо нагальною є проблема по ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Працівники дитячо-юнацької спортивної школи постійно прибирають штучно створений нашими жителями смітник.

Тож з особливим проханням звертаються до людей: «Не треба викидати сміття у не відведених місцях, для цього є спеціальні сміттєві баки! Тож давайте поважати одне одного й не нести сміття від свого двору до іншого».

На жаль, такі випадки по стихійних звалищах сміття не поодинокі, й тільки від нас залежить, чи будуть поряд з нами гори сміття. Працівники Широківської селищної ради привели до порядку територію біля Меморіалу та обеліска Слави. Працівники КП «Фрунзенське ЖКП» активно долучилися до роботи з технікою по вивозу сміття. Тепер можна із впевненістю сказати, що роботи по впорядкуванню прилеглих територій розпочаті.

За роботу по благоустрою центральної садиби району Олександр Кокул особисто подякував усім трудовим колективам. Він також висловив сподівання й на подальшу співпрацю у цій гарній справі.

Вікторія Сінчевська

DSC_0050

DSC_0069

DSC_0078

Залишити відповідь