«Блок Петра Порошенка» — Солідарність» ініціює об’єднання демократичних політичних сил в Дніпропетровську

Демократичні сили в Дніпропетровській міській раді повинні об’єднатися і підписати Меморандум про співпрацю, аналогічно тому, як це реалізували в Дніпропетровській обласній раді. Тільки тоді мешканці зможуть побачити ефективну роботу депутатського корпусу задля розвитку міста, вважає голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

«Меморандум про співпрацю, який ініціюють представники партії Президента, об’єднує всіх демократичних і прогресивних політиків. Людей, готових працювати над реалізацією реформ в місті, над благоустроєм та підвищенням стандартів життя, боротися з корупцією та реалізовувати програми щодо здійснення прозорої роботи органів влади. Аналогічні меморандуми були підписані в багатьох містах Дніпропетровщини, в тому числі в обласній раді. Це допомогло депутатам облради приступити до конструктивної роботи, і вже зараз ми можемо говорити про конкретні результати. Ми виступаємо за партнерські відносини серед всіх учасників політичного процесу і просимо всіх політиків усвідомити свою відповідальність за долю міста і об’єднатися заради спільної мети», — прокоментував Гліб Пригунов намір колег з партії підписати Меморандум про співпрацю.

Каміль Примаков, голова фракції «Солідарність» — Блок Петра Порошенка», підкреслює, що політична сила готова до об’єднання за принципом відданості демократичним цінностям та європейського майбутнього України та Дніпропетровська. «Дніпропетровці чекають демократичної команди в управлінні міста, команди, яка займеться реалізацією обіцяних програм і реформ. Дніпропетровську потрібна команда однодумців і партнерів, ми закликаємо всіх демократичних політиків об’єднатися і підписати Меморандум про співпрацю. Дніпропетровськ чекає цього», — заявив Каміль Примаков.

Добавить комментарий