Боротьба з COVID, вакцинація, нові амбулаторії та ЦНАПи: публічний звіт Дніпропетровської ОДА

За останні два тижні захворюваність на COVID-19 на Дніпропетровщині зросла на понад 40%. Область за крок від «червоної» епідемічної зони, наголосив під час публічного звіту перший заступник голови ОДА Володимир Орлов. Він розповів про вакцинацію, будівництво амбулаторій. А ще – нові ЦНАПи та успіхи регіону в сільському господарстві.

«Через стійкий ріст захворюваності на COVID-19 Дніпропетровська область за крок до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Закликаю дотримуватися простих правил: носити маску, мити руки, тримати дистанцію», – сказав Володимир Орлов.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На Дніпропетровщині продовжується вакцинація від коронавірусу. Щеплення вже зробили 13 929 мешканцям регіону. Окрім мобільних бригад, імунізацію роблять і в стаціонарних пунктах. Їх в регіоні вже 188.

«Розширюємо мережу амбулаторій на Дніпропетровщині. Прагнемо, щоб сімейний лікар був у кроковій доступності до кожного мешканця області. За програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» зводимо “з нуля” 15 амбулаторій», – зазначив перший заступник голови ОДА.

Нові медзаклади з’являться, зокрема, у Глеюватці, Миколаївці, Девладовому,  Богданівці.

«Новий ЦНАП відкрився у Перещепинській міській територіальній громаді. Його підрозділ запрацював в селі Голубівка. Віддалені робочі місця –  в селах Багате, Михайлівка, Керносівка та Шандрівка», – повідомив Володимир Орлов.

За його словами, ЦНАП надаватиме послуги для понад 20 тис мешканців громади.

«У Дніпрі з’явиться ЦНАП у форматі «Прозорого офісу». Замість окремих кабінетів там буде зручний open space. Можна буде отримати і адміністративні сервіси, і послуги у сфері соцзахисту», – додав Володимир Орлов.

На Дніпропетровщині у 2021-му зросло виробництво сільськогосподарської продукції. Порівняно з аналогічним періодом минулого року – на 13%.

«На полях Дніпропетровщини зійшли майже 100% озимих. Переважна більшість – у доброму та задовільному стані», – сказав перший заступник очільника області.

За словами Володимира Орлова, область очікує на гарний врожай. 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!