Бренд окулярів, який став справжньою сенсацією в США

Ще одна причина зрозуміти, що для українців немає нічого неможливого. Головне вірити в себе та йти до мети. Історія про український бренд окулярів Hetmans, який став справжньою сенсацією.

Їх виробляють з дерева. На дужках окулярів вирізблений орнамент, таким чином у дизайні поєднюються старовинні традиції та сучасна мода, повідомляє maximum.fm.

Засновник компанії Ніл Розаріо народився в Брукліні. Одного разу він відправився в Україну, щоб більше дізнатися про своїх предків. У Карпатах його сильно вразило мистецтво місцевих майстрів-різьбярів по дереву. Це спонукало його пошукати способи застосувати цей стиль в США. Однак він розумів, що автентичні тарілки, шкатулки або меблі не мають жодних шансів на успіх серед американських споживачів.

Нік в Україні - фото 169273
Нік в Україні
Натхненні Україною: бренд окулярів, який став справжньою сенсацією в США - фото 169274
Одного разу він побачив у свого друга сонцезахисні окуляри, які були виконані з дерева. Придивившись до них – Ніл зрозумів, що по їх поверхні можна було б пустити різьблений орнамент. Так на свій й з’явився український бренд Hetmans.
окуляри Hetmans

Сьогодні окуляри Hetmans коштують 170 доларів. А їх девізом є слоган «Мистецтво, яке ви одягаєте». Поступово ці окуляри почали носити і зірки американського ТБ.

Цікаво, що сам Нік на всіх окулярах пише: виготовлено своїми руками в Україні (Handmade in Ukraine)

Натхненні Україною: бренд окулярів, який став справжньою сенсацією в США - фото 169275
На сайті бренду вказано: «Робота наших художників є продуктом багатьох поколінь майстрів, які були до них. Дерево – позачасова частина української культури. Наша співпраця відображає роботу давніх традицій»
Натхненні Україною: бренд окулярів, який став справжньою сенсацією в США - фото 169276