Британський акцент дніпропетровської журналістики: ОДА організувала курси англійської для журналістів

Журналісти Дніпропетровщини масово починають вивчати англійську. Таку можливість їм надала Дніпропетровська облдержадміністрація. Того, хто покаже найкращий результат за підсумками навчання, чекає подарунок – 2 квитки до Лондона, для закріплення отриманих знань на практиці.

55 слухачів із дніпропетровських мас-медіа записалися на курси англійської мови, організовані Дніпропетровською ОДА. Такий проект – це спільне рішення журналістів та обласної влади.

На цьому тижні бажаючі проходять тестування, яке визначить їх рівень знань і допоможе розподілити по групах. Заняття почнуться за тиждень і проходитимуть у Центрі іноземних мов ДНУ, за сучасною програмою з застосуванням британських підручників, аудіо дисків та робочих зошитів.

«Англійська – це мова міжнародного спілкування, яка відкриє перед працівниками ЗМІ нові кар’єрні перспективи. Курси для журналістів стали третім мовним проектом Дніпропетровської ОДА. В університетському Центрі іноземних мов вже вивчають англійську переселенці та демобілізовані. Британські фахівці провели тренінги для вчителів англійської», — зазначив радник очільника регіону Юрій Голик.

Тестування пройшли вже 15 бажаючих.  Навчатимуться журналісти в 5 групах. Кожна відповідатиме рівню їх підготовки. Заняття проходитимуть за спеціальною британською програмою протягом 3 місяців.

Серед 55 медійників, що записалися на навчання, – люди різного віку та з різних ЗМІ. Причини вивчати англійську в них також різні: хтось бажає освіжити та покращити знання мови, отримані в школі та інституті, хтось має конкретні перспективи співробітництва з закордонними колегами, або просто хоче бути в тренді. Деякі зізналися, що їх зацікавив саме приз – вони достатньо впевнені у своїх силах і розраховують на перемогу і поїздку до Лондона.

Добавить комментарий