Британці відкрили онлайн-музей мобільних телефонів (фото)

Колекціонери з Великої Британії відкрили онлайн-музей. У ньому представлено понад дві тисячі моделей мобільних телефонів, випущених різними компаніями за останні 37 років. Сайт дозволяє вивчити фотографії кожного пристрою, а також почитати про його особливості й історію створення, повідомляє «Радіо Максимум».

Проєкт запустили британці Бен Вуд та Метт Чаттерлі. Вони разом із командою почали розробляти музей минулого року. Мета засновників – зібрати якнайбільше ретротелефонів і телефонів з незвичайним дизайном.

На сайті дві основні сторінки – каталог телефонів, в якому можна знайти цікаву модель через фільтри, і колекції, де зібрані моделі за темами.

музей мобільних телефонів_Британія

Серед колекцій – «Найперші моделі», «Хіти продажів», «Телефони Джеймса Бонда», «Найпотворніші телефони», «Телефони з фільмів», «Телефони Vodafone» (компанія стала спонсором музею), «Розкішні телефони», «Модні» телефони» та «Японські телефони».

У каталозі телефони можна шукати за колекціями, роком випуску, брендом (їх тут понад дві сотні) та формою.

Розробники додають на сайт лише ті моделі, які є на руках – команда не бере фотографії з інтернету, а сама фотографує кожен телефон. Усі гаджети, як зазначено в описі музею, зберігаються у надійному місці. Тож у майбутньому, можливо, музей відкриється й в офлайн-форматі.

Каталог музею постійно оновлюватиметься, оскільки нові гаджети надходять до колекції щодня. Проєкт має навіть список «розшукуваних» телефонів, серед яких – Huawei, випущений спільно з KFC.