Через ґаджети та селфі на залізниці загинуло 67 людей

За січень та лютий цього року через ігнорування правил безпеки на залізничному транспорті постраждали 103 особи, 67 з яких загинули. Серед постраждалих є двоє неповнолітніх, один з яких загинув. Все частіше причиною невиробничого травматизму на залізниці стає використання ґаджетів, зокрема спроби зробити оригінальне фото безпосередньо на рухомому складі або на його фоні. Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці.

Так, нещодавно заради селфі 20-річний юнак заліз на дах електропоїзда «Тетерів – Київ»  і отримав удар струмом контактної мережі. На станції Святошин непритомного любителя екстремального селфі зняли з даху вагона і доставили до опікового центру.

Потенційними жертвами є також меломани, які, переходячи через залізничні колії, не розлучаються з навушниками, а також любителі телефонних розмов та планшетів.

Залізничники звертаються до людей, особливо, до молоді, з проханням бути максимально уважними поблизу залізничних колій, не перетинати їх і не знаходитись поблизу них в навушниках, не розмовляти по мобільному, і навіть знімати капюшон і закривати парасольку, щоб чути наближення поїзда.

Добавить комментарий