Чергова група бійців АТО розпочала навчання на IT-курсах

Управління комп’ютером, вивчення офісних програм, робота з Інтернет-додатками – це програма IT-курсів, за якою навчатиметься чергова група демобілізованих. Підвищувати комп’ютерну грамотність будуть десять бійців. Це один із способів, який допоможе їм адаптуватися до мирного життя та знайти роботу. Нині на Дніпропетровщині на IT-курсах навчаються понад 70 військових. Про це розповів радник голови облдержадміністрації Іван Начовний.

«Соціалізація демобілізованих – один з пріоритетів облдержадміністрації. Ми допомагаємо АТОшникам підвищити рівень знань та здобути нову спеціальність. Для них організовані безкоштовні ІТ-курси й курси англійської мови. Також бійці мають нагоду вивчитися на водіїв громадського транспорту. Сьогодні ще десять учасників АТО почали вивчати комп’ютерну грамотність», – зазначив радник голови ОДА Іван Начовний. Також він побажав студентам наснаги та віри у свої сили.

31-річний Олексій Тарасов за фахом – медик. АТО пройшов у складі 20-го окремого мотопіхотного батальйону. Розпочинав бойовий шлях у Мар’їнці, у ній же і закінчив. Згадує, увесь час знаходився на передовій: був в оточенні, ледве не потрапив у полон, витягав на собі поранених. Сьогодні хлопець намагається повернутися до мирного життя. «Вирішив піти на комп’ютерні курси. Хоча я упевнений користувач, та нові знання у заваді не стануть. Комп’ютерна грамотність у медицині згодиться».

Нові знання учасникам АТО передаватиме Денис Кушніренко. Викладач каже, що буде вперше працювати з подібною групою студентів. Обіцяє, знайти підхід до кожного. «Курс розрахований на базове освоєння комп’ютера. Він включає вивчення ПК, офісних програм, Інтернет-додатків, правильний пошук веб-інформації», – зазначив учитель.

Курси триватимуть більше трьох місяців. По закінченню випускники отримають відповідні сертифікати.

Запис на освітні курси продовжується. Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.  

Військовослужбовцям, які бажають опанувати нову професію, слід звертатися до Центру допомоги бійцям АТО та їх сім’ям при ОДА за адресою: пр. Кірова, 1 (1-й поверх), каб.105, або за телефоном: (056) 742-86-62.

Добавить комментарий