Чергові перевірки маршруток: хто з дніпропетровських перевізників нехтує розкладом

Про несподівані перевірки маршруток перевізники області знають не з чуток. Два місяці тому їм вже давали можливість виправити свої недоліки. Тепер представники облдержадміністрації та Укртрансінспекції перевіряють – чи дослухались. Сьогодні оглянули маршрутки автопідприємства «11205».

До нього належать приміські маршрутки №244, 245, 259, 260.

перевирка1
       
Перевірка розпочалась о 9 ранку. На перший погляд здається, що на візит комісії тут чекали. Чисті маршрутки вишикувані у чергу, а доброзичливі водії без зайвих питань показують документи.

«Порушення незначні. Наприклад, відсутні позначки місць. Але в салоні є необхідна інформація з контактними телефонами», – фіксують члени комісії.

Та вже за кілька хвилин помічають: маршрутки відправляються не за розкладом. Упевнитися в цьому допомагають обурені пасажири.

перевирка2

Людмила Миколаївна жаліється: автомобіль не виїжджає, поки повністю не заповняться місця. Пробувала скаржитись, та за вказаними номерами ніхто не відповідає.

Обурених пасажирів заспокоює представник автопідприємства Анна Анісімова. Каже, зацікавлені у кожному пасажирі. Намагається залагодити конфлікт та диктує свій мобільний телефон.

перевирка3

У цей час перевірки тривають. Оглянуто вже 5 автомобілів із 25.

«За цей час відправились лише 2 маршрутки, а мали б 5. Суттєве порушення, – констатує представник управління інфраструктури ОДА Станіслав Робота. – Крім того, у трьох авто не знайшли вогнегасників та аптечки».

перевирка4

Комісія вже перевірила частину маршрутів 8 перевізників області. Всього їх 32. Робота триває. Перевіряючі інформацію збирають, роблять висновки. З тими компаніями, які не виправили свої помилки, розірвуть контракт та оголосять новий конкурс.

Залишити відповідь