Чи корисно їсти м’ясо з кров’ю?

Стейки з кров’ю користуються популярністю у багатьох ресторанах. Таке м’ясо любить більшість чоловіків, але і серед жінок знайдеться багато тих, хто не проти поласувати цією стравою.  Воно добре поєднується саме з червоним вином. Найкращим для приготування стейків з кров’ю вважається м’ясо молодих бичків (150-180 днів).

А ось з медичної точки зору поїдання напівсирого м’яса — небезпечно. М’ясо, яке не досмажили чи недоварили, може стати причиною таких захворювань, як сальмонельоз, токсоплазмоз, різні інфекції і зараження паразитами. Але насправді стейки з кров’ю — не зовсім коректна назва страви. Вся кров, насправді, залишається на бойні. Те, що витікає зі страви вже на тарілці у ресторані — м’ясний сік, червоний відтінок якому надає миоглобін. Якщо у м’ясі є кров, то при смаженні вона стає дуже чорною і це легко помітити.

Особливості вживання

Всі продукти «з кров’ю» потрібно подавати на стіл і з’їдати відразу ж після приготування, адже така страва не розрахована на довге очікування чи повторне розігрівання.

Як правильно готувати стейки з кров’ю

Спочатку шматок м’яса обсмажують на максимальному вогні, щоб «закупорити» волокна. Це дозволяє утримати сік всередині. Потім м’ясо просто прогрівають. В цілому його готують близько 7 хвилин. Нарізають стейк поперек волокон. Протикати його виделкою під час приготування не варто – одразу ж витече весь сік. Перед приготуванням м’ясо не повинно бути холодним і тим паче повторно замороженим. Тільки свіже м’ясо, яке не треба навіть промивати.

І, звичайно, уникайте покупок на стихійних ринках, де продукти не проходять перевірку. Якщо ви все зробите правильно — не бійтеся ласувати м’ясом «з кров’ю». Воно навряд чи зашкодить вашому здоров’ю.

Добавить комментарий