Чим у Дніпрі закінчилась історія зі скандальним ляпасом вчителя

Історія розпочалась 4 жовтня під час уроку фізкультури в дніпровському НВК № 139, коли вчителька дала ляпаса і подряпала обличчя своєму 12-річному вихованцю. Про це відразу повідомила у Фейсбуці мати хлопчика Наталя Іванова.

«Сегодня, 4 октября, на пятом уроке, учитель физкультуры, Екатерина Евгеньевна, работающая в НВК № 139 (на Клочко) поцарапала моему сыну (12 лет) лицо и дала наотмашь пощечину. Да так, что он головой ударился о стену», — дослівно йдеться у повідомленні жінки. Своє повідомлення вона ілюструє фотографією дитини.

ляпас

Далі подія набула розголосу. Деякі батьки, чиї діти навчаються в цьому закладі, зазначали, що це не перший випадок жорстокого поводження вчительки. Сама ж викладач досить цікаво пояснює свою поведінку, мовляв на третьому уроці того дня їй на голову впала колонка. Шкільна медсестра надала допомогу, голова боліла, але жінка все ж таки вирішила проводити уроки. Перед шостим уроком в сьомому класі голова розболілася ще дужче, а хлопці в роздягальні сильно шуміли. В роздягальні жінка робила оголошення, але не стримала емоції.

У школі 5 жовтня побувала комісія з департаменту освіти міськради. І вже сьогодні, 7 жовтня, під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр», начальник відділу навчальної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Світлана Клявченко повідомила, що за результатами розслідування комісії щодо побиття учня 7-го класу вчителем фізкультури застосовано дисциплінарне стягнення до вчителя фізкультури, класному керівнику і директору школи.

«Застосовано дисциплінарне стягнення до класного керівника у вигляді догани за порушення посадових обов’язків. Адже в середині вересня від рук цієї ж вчительки постраждала ще одна дитина цього ж класу. Але тоді ситуація була вирішена між учителем, класним керівником і учнем, але адміністрація школи про цей інцидент не знала. Також дисциплінарне стягнення застосовано до директора школи у вигляді догани, так як він несе відповідальність за всі напрямки діяльності навчального закладу та контролює роботу підлеглих працівників. І безпосередньо до вчителя фізкультури застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з роботи за статтею. На сьогоднішній день учитель знаходиться на стаціонарному лікуванні, в зв’язку з отриманням травми у школі в день інценденту,  4 жовтня. Питання про її звільнення в даний час знаходиться відкритим», — повідомила Світлана Клявченко.

Дарина Сухоніс

Добавить комментарий